Den otců

Dárek pro tatínka ke dni otců

Přáníčko ke dni otců je moc pěkná věc, ale, co si budeme nalhávat, takový trefný dáreček, ten nepotěší o nic méně! Ptáte se, jaký by měl být dárek pro tatínka ke dni otců? Tak především by měl být věnovaný/vyráběný s láskou. Dárek ke dni otců nemusí stát balík peněz, aby splnil svůj účel- naopak, dárek pro tátu ke dni otců by měl především symbolický, měl by tatínkovi říct, že vám na něm záleží a že jste si s vymýšlením/realizací dárku dali práci. V neposlední řadě by měl dárek ke s vátku otců tatínka potěšit!

Jak vybrat co nejlepší dárek pro tátu k jeho dni? Nejdřív se zamyslete nad tím, jaký váš tatínek je, co má rád, co rád dělá, co ho vždycky potěší. Zatímco někteří otcové jsou vyloženě rodinné typy, které nejvíc potěšíte menší oslavou v kruhu rodiny, jiné- světácké typy otců potěšíte nejvíc, dáte-li jim na den otců klid od rodiny.

Poté, co si ujasníte, do jaké skupiny otců byste zařadili vašeho tatínka, můžete se pustit do vymýšlení dárku na míru. Pro vaši inspiraci jsme zde připravili seznam několika nejvděčnějších, originálních dárků ke dni otců:

Tipy na dárky pro tátu